Event CT w Layout Builder (1.4.19) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Event
gl: Evento

en: Layout
gl: Disposición

en: Block
gl: Bloque

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Address
gl: Enderezo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Featured
gl: Destacado

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto
