Event CT w Layout Builder (1.4.19) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
