Event CT w Layout Builder (1.4.19) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Compact
ta: அடக்கமான
