Event CT w Layout Builder (1.4.2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Reset
et: Tühista

en: Event
et: Sündmus

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Recent
et: Hiljutised

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
