Event CT w Layout Builder (1.4.23) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Event
hr: Događanje

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Recent
hr: Nedavni

en: Featured
hr: Istaknuto
