Event CT w Layout Builder (1.4.3) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: On
it: Acceso

en: Tags
it: Etichette

en: Categories
it: Categorie

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Reset
it: Ripristina

en: Event
it: Evento

en: Off
it: Spento

en: Published
it: Pubblicato

en: Location
it: Posizione

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Recent
it: Recente

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Offset
it: Scostamento

en: Featured
it: In evidenza

en: Directions
it: Indicazioni

en: Locations
it: Posizioni

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Compact
it: Compatto

en: Apply filters
it: Applica filtri

en: Date and Time
it: Data e Ora

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
