Event CT w Layout Builder (1.4.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
