Event CT w Layout Builder (1.4.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Advanced options
ml: ഉയര്‍ന്നതലത്തിലുള്ള ഐച്ഛികങ്ങള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
