Event CT w Layout Builder (1.4.5) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Tags
am: መለያዎች

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
