Event CT w Layout Builder (1.4.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница
