Event CT w Layout Builder (1.4.5) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: 1
kn: ೧

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)

en: Date and Time
kn: ದಿನಾಂಕ ಹಾಗು ಸಮಯ
