Event CT w Layout Builder (1.4.6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
