Event CT w Layout Builder (1.4.7) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Event
lt: Įvykis

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus
