Event CT w Layout Builder (1.4.8) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Reset
fi: Palauta

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Featured
fi: Esitelty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Compact
fi: Kompakti

en: Date and Time
fi: Päivä ja aika

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
