Event CT w Layout Builder (1.4.9) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Reset
af: Herstel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
