Event CT w Layout Builder (1.4.9) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
