Event CT w Layout Builder (1.5.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Compact
be: Кампактны
