Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
