Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Description
cs: Popis

en: Image
cs: Obrázek

en: Normal
cs: Normální

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
