Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
