Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Description
de: Beschreibung

en: Image
de: Bild

en: Promotion
de: Aktion

en: Subtitle
de: Unter-Überschrift

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden
