Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Description
es: Descripción

en: Image
es: Imagen

en: Promotion
es: Promoción

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
