Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Description
fa: توضیحات

en: Image
fa: تصویر

en: Normal
fa: عادی

en: Promotion
fa: ویژه

en: Subtitle
fa: زیر عنوان
