Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Subtitle
he: כותרת משנה
