Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Description
hu: Leírás

en: Image
hu: Kép

en: Normal
hu: Általános

en: Promotion
hu: Népszerűsítés

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
