Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Description
it: Descrizione

en: Image
it: Immagine

en: Normal
it: Normale

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
