Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Description
ja: 説明

en: Image
ja: 画像

en: Normal
ja: ノーマル

en: Promotion
ja: プロモーション

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示
