Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Description
lv: Apraksts

en: Image
lv: Attēls

en: Normal
lv: Normāls

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts
