Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Normal
nl: Normaal

en: Promotion
nl: Aanbieding

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
