Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Promotion
pt: Promoção

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
