Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Description
ro: Descriere

en: Image
ro: Imagine

en: Promotion
ro: Promoție

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
