Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Description
sv: Beskrivning

en: Image
sv: Bild

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
