Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
