Small Y (1.0.52) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Tags
ar: وسوم

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Layout
ar: التنسيق

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Block
ar: الصندوق

en: Items
ar: أخبار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Available menus
ar: القوائم المتوفرة

en: Asc
ar: تصاعدي
