Web Service Data (2.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Options
ast: Opciones

en: Method
ast: Métodu

en: Key
ast: Llave

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
