Web Service Data (2.0.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Path
fil: Landas

en: Key
fil: Susi

en: - Select -
fil: - Pumili -

en: Save and continue
fil: Pangalagaan at magpatuloy
