Web Service Data (2.0.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Options
hr: Opcije

en: Method
hr: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Key
hr: Ključ

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: - Select a field type -
hr: - Odaberi vrstu polja -

en: Replacements
hr: Zamjene

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven, stroju čitljiv naziv koji sadrži slova, brojeve i donje crtice.
