Web Service Data (2.0.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
