Web Service Data (2.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
