Web Service Data (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
