Web Service Data (2.0.0) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Options
sk: Nastavenia

en: Method
sk: Metóda

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Key
sk: Kľúč

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Authentication
sk: Overenie

en: Add a new field
sk: Pridať nové pole

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
