Web Service Data (2.0.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
