Web Service Data (2.0.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Method
af: Metode

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort
