Web Service Data (2.0.2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Options
et: Valikud

en: Method
et: Meetod

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Tokens
et: Märgised

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Authentication
et: Autentimine

en: Add a new field
et: Lisa uus väli

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.

en: Entity language
et: Olemi keel
