Web Service Data (3.0.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: None
fi: Ei mitään

en: Response
fi: Vastaus

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Options
fi: Valinnat

en: Method
fi: Tapa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Key
fi: Avain

en: Tokens
fi: Merkit

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Add a new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: Interface language
fi: Käyttöliittymän kieli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: - Select a field type -
fi: - Valitse kentän tyyppi -

en: There was a problem creating field %label: @message
fi: Virhe luodessa kenttää %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.

en: Entity language
fi: Kokonaisuuden kieli
