Web Service Data (3.0.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Key
th: คีย์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
