Web Service Data (3.0.2) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Response
eu: Erantzun

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Method
eu: Metodoa

en: Key
eu: Giltza

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: Add a new field
eu: Gehitu eremu berri bat

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -
