Web Service Data (3.0.2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: None
he: ללא

en: Response
he: תשובה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Options
he: אפשרויות

en: Method
he: שיטה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Key
he: מפתח

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Authentication
he: הזדהות

en: Add a new field
he: הוספת שדה חדש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: Call
he: התקשר/י

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
