Web Service Data (3.0.2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: None
pl: Brak

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Options
pl: Opcje

en: Method
pl: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Key
pl: Klucz

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Expire
pl: Wygasa

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Add a new field
pl: Dodaj nowe pole

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: - Select a field type -
pl: - Wybierz typ pola -

en: There was a problem creating field %label: @message
pl: Wystąpił problem z tworzeniem pola %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa zawierająca litery, cyfry i znaki podkreślenia.

en: Entity language
pl: Język encji
