Web Service Data (3.0.2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
